Jesteś tutaj: Strona główna / O firmie / O nas

O firmie SunSoft

Misja

Firma SunSoft jest nowoczesną firmą doradczą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji aplikacji i systemów informatycznych. Nasze motto to „oprogramowanie szyte na miarę”. Rozumiemy przez to możliwość wykonania dedykowanego dla potrzeb Klienta oprogramowania o dowolnym stopniu złożoności. W naszym mniemaniu jedynie takie podejście umożliwia pełne dostosowanie oprogramowania do rzeczywistych wymagań Klienta a tym samym precyzyjne rozwiązanie problemu, w którym wykorzystywana jest technologia informatyczna.

"Szyte na miarę"

Forma zakupu oprogramowania, którą proponujemy umożliwia redukcję początkowych nakładów finansowych lub ewentualne rozłożenie ich w czasie w miarę rozwoju Twojego przedsięwzięcia. Zlecenie produkcji dedykowanego oprogramowania umożliwia poniesienie kosztów jedynie za rzeczywiście wykorzystywaną funkcjonalność oprogramowania bez konieczności zakupu rozbudowanych i skomplikowanych w obsłudze systemów z jednoczesnym zachowaniem możliwości dalszej rozbudowy w przyszłości.

Działalność

Działalność firmy SunSoft opiera się na indywidualnym podejściu do Klienta. Dzięki temu niezależnie od wielkości Twojej firmy zaprojektujemy i wykonamy oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Przeanalizujemy problem, który chcesz rozwiązać oraz zaproponujemy możliwe rozwiązania i drogi postępowania. Wraz z nami będziesz od początku do końca uczestniczył w procesie produkcji oprogramowania mając stałą kontrolę i wgląd w postęp prac.

Jakość

Kładziemy szczególny nacisk na jakość i innowacyjność wykonywanych przez nas usług. Tworzymy zespół doświadczonych programistów, administratorów baz danych, sieci i serwerów. Gwarancją jakości są rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Klientów oraz współpraca oparta na obustronnym zaufaniu i rzetelności.

Od 2004 roku tworzymy dedykowane rozwiązania software'owe dla branży meblarskiej.

Wróć do głównej